Hakkımızda

Pamukkale Metal 1500m2 alanda üretime başlamıştır. Fabrikamız teknolojik imkanları kullanarak kalitede sektörün ufuklarına yeni boyutlar kazandırmayı görev bilmiştir. Yaptığı işi kaliteye ve başarıya taşıyan genç, deneyimli dinamik personellerimiz ile kendi sektöründe hizmet vermektedir.

Makina sektöründeki firmalara lazer kesim, plazma kesim, oksijen kesim, abkant büküm, silindir büküm, boru-profil büküm,makas kesim, kaynaklı imalat, çelik konstrüksiyon ve makina imalatı ile her türlü inovaktif çalışmalarında hizmetinizdedir..

2020 Yılı sonu itibariyle işletmemiz 1500 m² kapalı alan çift bölüm  20 çalışanı ile sektöründeki firmalara  her türlü inovaktif çalışmalarında çözümler üretmektedir.

Misyonumuz

Metal Sanayisinde Avrupa standartlarında olan tesisimizdeki donanım ve makina parkuru ile Genç ,Dinamik, Yenilikçi, Güvenilir ve nitelikli ekibimizle hizmet sunarak, müşterilerimizin istek ve beklentilerini en üst düzeyde yerine getirmek, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Daima Genç, Dinamik , Yenilikçi ekibimizle bir adım önde olmak ve en iyi olmaktır. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamış ve onlar tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı dost ve sosyal sorumluluk sahibi örnek bir şirket olmaktır.

s1

-Cnc Lazer Kesim
-Cnc Oksijen Kesim
-Cnc Plazma Kesim
-Makas Kesim
-Cnc Abkant Büküm
-Silindir Büküm
-Boru Profil Büküm

h1

Hayalinizdeki Projeleri Gerçeğe Dönüştürüyoruz...